sos pillid ja Klotrimasool 27.07.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere
Olin kaks kuud tagasi poisiga kaitsmata vahekorras,peale seda võtsin kohe sos-pille,nagu oli ette nähtud.Tsükkel läks segamini,muu kõik oli korras. Nüüd umbes kaks nädalat kimbutab mind tupeseen.Kasutasin siis ükspäev klotrimasool tupetapletti ja järgmine päev tuli tupest seda samat kohupiima taolist lima aga see oli natuke punakas ja väheke tuleb verd ka .Arsti juures pole veel käinud,kas on võimalik et peale sos-pillide kasutamist ja siis tupe taplettide kasutamisega juhtus midagi.
Palun vastake ,olen väga mures arstile pean ka aega ootama üle kuu.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ravimiinfo seda ei kinnita. Aga miks ei küsi te arsti käest. Kliinik.ee-s vastab 5 naistearsti korraga.

Kalle Kurvits