Päevad hilinenud 24.10.23 seisuga 10pàeva 24.10.23 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere

Pòòrdun teie poole sellega et 14.10.23 pidid algama pàevad kuid pole siiani algand. 24.10.23 seisuga hilinenud 10pàeva..viimased pàevad olid 16.09.23
Oleme proovinud last saada ja rasedus on olemas et vòin ollla rase aga eiteagi 24.10 tehtud testi oli neg.
Kòik eelnevad lapsed kes mul on pole rasedustestid nàidanud.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tavatest ei náita igakord rasedust. Gûnekoloog saab mààrata verest rasedushormooni. Dr Kadastik