Raseduse ajal määrimine? 03.08.22 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Olen väga mures ja segaduses, nimelt sain 31.07 õhkõrna triibu, olen vahepeal teinud pidevalt teste ja igapäevaga tumenenud triip, täna hommikul oli juba päris tume. Muidu päevad oleksid pidanud hakkama 3-4.08 ja täna(3.08) päeval hakkas tulema pruuni voolust. Kuna tavaliselt mul on päevadega nii, et hakkab pruun määrimine ja järgmine päev veritsema, siis olen hirmul kas rasedusega võis midagi juhtuda või on see normaalne? Hetke seisuga peaks olema 3 nädal.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, Raseduse algul võibki olla pisut määrimist oletetava menstruatsiooni ajal. Kui ei teki verejooksu, siis on korras. Arsti juure minge kui teil rasedust võiks oletada 6-8 nädalat. DRKadastik