Rasedus ja selle võimalik katkemine 11.12.23 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere! Viimane menstrulatsiooni algus oli 24.10.23. Tsükli kestvus on 29 päeva.Praeguseks mul pole päevad algand tegin testi 26.11.23 mis oli negatiivne. Kehatemperatuur on tõusnud 37.2 ° .Kas tegu võib olla rasedusega? Millal peaks test rasedust näitama kui tegu on rasedusega?Millal peaks testi kordama ? See on kiri mis varasemalt teile kirjutasin.

29.11.2023 algasid siiski päevad ja nüüd 11.12.2023 tekkis uuesti veritsus kas tegu võib olla raseduse katkemisega?Kas peaksin pöörduma erakorralise esmaabise?Või minema oma naistearsti vastuvõtule?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 30-aastane

Teid nägemata ikka samad soovitused: rasedusteste korrake üks kord nädalas hommikusest uriinist. Erakorralist günekoloogilist abi on vaja günekoloogilise verejooksu, mis on üks side või üks tampoon tunnis, tõttu; ravile allumatu alakõhuvalu tõttu ja kehatemperatuuri 38,5 või enam tõttu. Muudel juhtudel pöörduge päevasel ajal plaaniliselt naistearstile. Tegu võib olla menstruaaltsükli häiretega, mida saab uurida günekoloogilise ultraheliuuringuga ja ravida. Broneerige kohe plaaniline aeg. Kui väike rasedus katkeb, siis mitte alati ei ole vaja sekkumist.
Plaan peab olema tehtud: kas soovite rasestuda ja sünnitada või soovite rasedusest hoiduda?
Alati võite tulla vastuvõtule Piritale.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7