rasestumisvastased vahendid 26.09.01 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere! Ma kasutan Femodeni. Võtsin 21 tabletti ära ja järgmine päev kui enam ei pidanud võtma olin vahekorras ilma kaitsevahenditeta. Kui suur on tõenäosus et ma ole rasestunud ning kas on olemas mingeid tablette mida saaks võtta 48 tunni jooksul, et vältida rasestumist. Ning kui selline tablett on olemas kui ohutu see on.

Ette tänades,

Karmen

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Kui olete kasutanud Femodeni tablette 21 päeva jooksul regulaarselt, ühtegi tabletti ei ole vahele jäänud, Te ei ole oksendanud, ega Teil ei ole olnud kõht lahti, siis rasestumisvastane kaitse on Teil ka nendel seitsmel päeval kui Te tablette ei kasuta. Sellisel juhul ei ole hädaabitablettide kasutamine vajalik.

Tervitades Aire Sekavin

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Rasedus ja sünnitus

rasestumisvastased vahendid

ma kasutan 21 pävaseid Mericloni tablette ja ma pean jätma vahele 7 päeva,aga ma jätsin kogemata 6 päeva s.t. ma hakkasin 1 päev varem uue pakiga pihta.kas see mõjutab nende toimet?

Vastas dr Aire Sekavin

Tere.
Ei mõjuta. Võtke rahulikult tablette oma uuelt tabletilehelt.
Ilusat aasta lõppu soovides Aire Sekavin

Loe edasi

rasestumisvastased vahendid

Tere!

Alustasin mõni aeg tagasi rasestumisvastase vahendi Logest tarvitamist, varem pole pille kasutanud. Kaua tuleb pille võtta enne kui võib turvaliselt vahekorras olla?

Aitäh ...

Vastas dr Aire Sekavin

Tere Kadri.
Kui alustasite pillide kasutamist menstruatsiooni esimesest päevast on Teil rasedusvastane kaitse kohe olemas. Kui Te ei alustanud menstruatsiooni esimeset päevast, kasutage kahel esimesel ...

Loe edasi

rasestumisvastased vahendid

Tere!Kuidas suhtute käsimüügis olevasse rasestumisvastasesse vahendisse Pharmatex (kuulid, kreem)?Ette tänades Inga

Vastas dr Aire Sekavin

Kallis Inga.

Pharmatex´i efektiisus on umbes 60-70 %. Seetõttu soovituslikult võiksid kasutada seda daamid, kes on jõudnud 40 aastatesse (kelle fertiilsus on juba langenud). Kui olete noorem, ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: