päevade ärajäämine 30.01.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

ma oeln 15 aastane tüdruk ja mul olid eelmised päevad väga väiksed, peaaegu midagi ei tulnud...ja nüüd oleks juba aeg et peaksid alagama uuesti päevad aga pole alanud. vehekorras pole ma ka kunagi olnud. mis mul viga võib olla?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud 15-aastane Tüdruk!
Kui Te ei ole vahekorras olnud, siis reserveerige plaaniline aeg naistearstile uuringuteks. Soovitav on pöörduda noortekabinetti.
Meie asutuses tegeleb lastegünekoloogiaga dr. Väin.
Milline on Teie pikkus ja kaal?
Kas viimasel ajal on Teie kaal oluliselt langenud või tõusnud?