20.-ndal nädalal reisima 20.10.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere dr.Litter,

Sooviks raseduse 20.-ndal nädalal Hispaaniasse puhkama sõita, et natukenegi päikese käes olla. Lennureis sinna kestab aga 7h. Kas tohib üldse nii kaua lennukis viibida, mis on Teie arust ohud?

Tänan väga Teid vastuse eest!
Annika

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Annika!
Võite sõita oma tugiiskuga koos.
Soovitused:
-võtke kaasa raseda kaart
-võtke kaasa intiimpesugeel Dercome Femme
-ostke rasedusaegne pandaaž ja harjutage sellega käimist eelnevalt
-vahetage sageli jalanõusid, võtke kaasa mitmed madalad jalanõud
-ostke spetsiaalsed rasedatele mõeldud sukkpüksid
-vahetult enne külastage naistearsti nõustamiseks ja tervise kontrolliks
-lennukis vahetage sageli asendit oma enesetunde järgi
Soovin Teile ilusat reisi ja palju päikest!
Naistearst G.Litter