tasuline ultraheli 01.10.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Olen rase 30 nädalat, viimane plaaniline ultraheli (rohkem ei ole vist ette nähtud) oli 20 rasedusnädalal. Kas Tartu Naistenõuandlas on võimalik tellida tasulist ultraheli, kuna tahaks teada kas pisikese inimesega on ikka kõik korras ja mis soost ilmakodanikku oodata on?
Ette tänades, Rita

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Rita!
Tartus on mitmeid erakliinikuid, kus arstlike vastunäidustuste puudumisel on tasuline ultraheliuuring võimalik.
Kindlasti ei ole võimalik ultraheliuuringuga väita, et ..."kõik on korras"...
Sugu on nähtav vaid teatud tingimuste olemasolul.
Soovitan dr. Andrei Sõritsat erakliinikust Elite.
Naistearst G.Litter