uuesti rase? 28.08.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere.
Mulle tehti puhastus mai kuus kuna rasedus katkes ja peale seda päevd ilusti hakkasid kuid augusti kuu päevad pole hakkanud.Kas tegemist võibolla uue rasedusega?
Kas peaksin arsti juurest läbi käima?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Kui olete olnud kaitsmata vahekorras, võib ka uus rasedus olla.
Tehke hommikusest uriinist rasedustest ja reserveerige aeg naistearsti vastuvõtule.