söömishäire 19.05.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere kas te oskaksite öelda kuhu on võimalik Tallinnas pöörduda söömishäire probleemiga ning kas on vaja pöörduda psühholoogi või psühhiaatri poole?

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Loodan, et söömishäire pole Teie puhul kestnud pikka aega. Sellisel juhul võiks pöörduda psühholoogi poole. Kui olete palju kaalust alla võtnud, siis tuleks kohe perearsti või psühhiaatri poole pöörduda.
Jõudu ja edu soovides!
Irene.