piirangutest abielus 16.03.04 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

"Mind ei tohi piirata, esitada mulle ultimaatumeid jne". Aga kui mees ei saa aru, et ta teeb haiget oma tegevuse või käitumisega. Ehkki olen 100X rääkinud mitmel erineval moel, aga kõik kipub korduma...Ja kui siis tulevad minu poolt ultimaatumid, siis olen ma tema mõistes võimukas, kelle sõna peab peale jääma!? Sexi koha pealt on ta väga hooliv ja minuga igati arvestav. Väljaspool sexi on asjad teisiti. Kuidas on võimalik saada temaga kontakti?

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Rahulikult rääkides ja mitte "ultimaatumeid" esitades. Kui ta ühes valdkonnas võib hooliv olla, suudab ta kindlasti seda ka teistes. Piirangutel ja piirangutel on ju ka vahe. Ilma neist asjust täpsemalt teadmata, on keeruline väita, mis on sobiv teha.

HK

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühholoogia

Armunud abikaasa

Mu abikaasa on armunud endast märgatavalt vanemasse naiskolleegi, kes on samuti abielus. Nüüd on ta nii armunud, et plaanib enesetappu, kui ei saa temaga koos elama hakata. Samas ei taha ta ka mulle haiget ...

Vastas dr Irene Kalvet

Tere!
Kui Te olete sellega leppinud, et mees teise naise endale valinud on, siis saate teda sellega aidata, et toetate ja hoolitsete tema eest. Kuulate ära tema mured ja ei kritiseeri teda.
Jõudu ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: