Ei tea mida arvata 22.01.04 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere, olen veidi alla kahekümne ning mul on juba umbes kümme päeva olnud väike palavik (37,1-37,5). Käisin ka perearsti juures, ta kirjutas küll antibiootikumid põletiku vastu, aga mingit erilist viga kuskil ei näinud ning ma ise ka ei tunne ennast eriti haigena, väsin ainult väga kiiresti. Kas liigne närveerimine ja pabistamine võib põhjustada sellist palavikku. Mul pole küll ühtegi suuremat probleemi, mis mind koguaeg muretsema paneks, aga mõned lahendamata asjad siiski on. Eriti imelik on asja juures see, et mul võib ühel hetkel olla palavik vaid 37,1 ja siis kohe 37,5 ning mõne aja pärast see jälle langeb. Ma ei tea mida arvata!

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Perearst vastab sellele küsimusele täpsemalt, küsige temalt seda ka. Väga tugeva närveerimise puhul võib tõusta keha temperatuur, kuid see ei ole siiski reegel. Kui temperatuur nii lühikese aja järel muutub, tuleks kõigepealt veenduda mõõteriista õigsuses.
Kui perearst ikka midagi kahtlast Teie tervisega seoses pole leidnud, siis arvan, et tema otsust tuleks usaldada ja tunda end tervena.
Jõudu ja edu soovides!
Irene.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühholoogia

Lahus elamine

Situatsioon järgmine: elame mehega juba pool aastat eraldi. Algselt võtsime aja maha, et teineteisele puhkust anda, kuna suhe oli kiiva jooksnud. Eraldielamisest algas aga suurem võõrandumine. Mina oleksin ...

Vastas dr Harri Küünarpuu

Tiina,

kui Te teda kiirustada ei saa ega sundida ja ilma temata ka ei saa siis on ehk ikka mõni tee veel. Kas Te mäletate, millega Te teda võlusite siis, kui Te temaga tuttavaks saite? Tuletage ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: