Ärevushäire diagnoos 13.12.22 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas ärevushäire diagnoos muudab mu elus midagi keerulisemaks?
Näiteks laenu saamine, relvaloa, jahiloa, juhiloa, töökoha saamine?

Olen ärevusele lahendust otsimas aga diagnoosi ei tea kas lasta määrata.

Kui kaua ka selline diagnoos kehtib või kuskil kirjas on?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Diagnoos ei muuda midagi, konkreetne tervislik seisund on oluline. Kui harjutusi teete, siis organism tugevneb.
vt varasemaid ärevushäirete/paanikahoogude soovitusi.
vt rmt Ennet - Psühhiaater soovitusi.
Esikohale pange tervise tugevdamise küsimused - siis on ka diagnoosid õiged.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet