Tableti kõrvalmõju 09.10.22 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Et mulle kirjutati Dulsevia 30, 1kord päevas hommiku,aga mul hakkas nii paha nendest oksendasin ja lõi kõhu ka lahti.Ja üldine olek väga paha ja värinad ja näos alergilised punnid tulid.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ravimi võtmisel peab enesetunne paranema ja tervis ka.
Kui kõrvalnähud on suured, siis tuleb ravimit vahetada.
Erinevaid ravimeid tuleb tund-kaks ajavahega võtta - mitte kõik korraga. Siis saab ka selgemaks, et milline ravim see õigem on ja mis ei sobi.
Koostöö raviarstiga.
Jüri O.-M Ennet