ei oska edasi elada 03.01.22 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tüdruksõber jättis maha, ei oska ega tahagi midagi. Jõin kokku 4 päeva, ja nuud 1jaanuar sõin mingeid teisi taplette labi segi kuna laksin n.ö hulluks. Kutsuti kiirabi ja viidi kontrolli seal andsin analuusid ara ja hullu midagi polnud. aga jatkasin kohe edasi pidutsemisega kuni lopuks ei ole maganud 36h. Omapoolsed märkused on sellised et ei taha midagi teha ja nagu üksi olla.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Stressi-muret hakkasid "kõrvaldama" alkoholiga ja said koormatäie uusi tervisehäired olemasolevatele lisaks.
Esiteks alkohol, suits, narkootikumid - täielik ei.
Apteegi vabamüügist Melatoniin (aitab uinuda ja magada) ja rahustavad teed.
Rohkelt juua, mineraalvesi Borjomi on hea (seal rohkelt mineraalaineid).
Alkoholilembese noormehega üks korralik tüdruk ei hakkagi pikemalt sõbrustama. Ja õigesti teeb.
Vajadusel perearstiga kontakt.
Tervislikku eluviisi soovides,
Jüri O.-M. Ennet