Mürast tekkinud ärevus,hirm 13.09.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,lp.Doktor!

Viimasel ajal on mul tekkinud müra talumatus just eriti on see õhtusel ajal.Kuna elan kortermajas ja kõik naabrid ei ole just eriti viisakad:uksed käivad pauguga kinni,pidevalt kukub asju põrandale suht suure kolinaga,tõstetakse mööblit ringi ja nüüd kõrval käib üle kuu remont,mis on mu närvid viimse piirini viinud.Kui puuritakse ja seda pea iga päev,siis ma tuleb ehmatus,siis ärevus ja hirm ja südames halb tunne,mis jääb isegi mitmeks tunniks.Püüan kodunt ära käia niipalju kui saan..On kirjutatud anafranili,aga seda ma ei talu ja proovinud coaxili mõned päevad ,aga see ei lase uinuda ?Kas on võimalik ilma rohtudeta sellest ärevusest ja ebameeldivatest tundmustest vababeda.Tänan Teid .Austusega

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Jooge õhtu sooja teed, rahustavat teed.
Hästi mõjub ka arstirohi Rispen, seda võtta pool (1/2) tabl. õhtul. Võibolla aitab ka veerand (1/4) tabletti. Pidage nõu perearstiga.
Mina prooviks Rispen´i.
Muud tervislikud tegevused tulevad kasuks
Lugupidamisega,
Jüri O.-M. Ennet