vaime probleem ehk 04.06.20 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere,peale antibiotikumi kuuri mis ma võtsin on selline asi et igakord kui mingi tableti siss võtan(peavalu või ükskõik mis rohu)enam mitu päeva urineerida ei saa,ainult siis kui põis täiesti umbes on,arstid,uroloog ei oska midagi öelda sellise asja kohta,ehk on vaimselt siis midagi?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Prooviksin sooja vanni (istevanni või dušš) - lõõgastab, rahustab, ravib pletikku (kui seda on) ja muidu mõnus.
Antibiootikumi te enam ei võta - sellest see urineerimise häire - arvatavasti.
Muu on ikkagi uroloogide pärusmaa.
Kui ikka uriinipeetus - kiirabi ja EMO.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet