Elontril 20.12.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.
Mu lapse isa, 27 aastane terve, tugev mees tegi suitsiidi, või pigem katse, mis lõppes aga halvasti...
Korterist leidsin 2 tühja purki Elontrili. Kõik arstid, Kelle juurde ma sattunud olen väidavad, et sellesse rohtu suremine on ebatõenäoline... Ometi ta suri ja umbes 1-2 tunniga...
On nii palju küsimusi... Ei mõista miks... Kas võis tekkida allergiline reaktsioon ning kas sellisel juhul on surm tõenäoline?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kaastunne.

Surm võib tulla miljoni põhjusega, arstirohu taustal ja ilma arstirohuta. Iga inimene on ainulaadne ja isikupärane on ka meie juurest Linnuteele lahkumine.
Kedagi ärge süüdistage, ennast ärge hukka mõistke. Saatus on selline, et alati ta eluraja järgmist sammu ette ei näita.

Linnuteelt ta jälgib teie ja Lapse tegemisi ja tunneb heameelt kui teil hästi läheb ja rõõmsameelselt elate.
Teie rõõmust temagi rõõmu tunneb!
Kaunist Jõuluaega ja aastavahetust!
Jüri O.-M. Ennet