Iiveldus 09.02.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Milles võib-olla probleem ja kuidas saada võitu iiveldusest mis tihti peale lõppeb oksendamisega. Ma tunnen, et see on närvidest. Rohud mida tarvitan: elontril, sertraliin, ketipinor, tisercin, haloperidol, betaloc.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kes neid rohte kirjutab? See tohter peaks eelkõige aitama.
Muuta arstirohu annust, muuta dieeti, rohkem mäluda, võtta iiveldusevastast rohtu - NoSpa.
Mida perearst arvab?
Psühhoregulatsioon igal juhul kasuks - pingetest vabanemise harjutused. vt varasemad.
Iga tera tervise varasalve on kasuks.
Head harjutamist!
Jüri O.-M. Ennet