Viharavi 05.09.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kirjutasite foorumis: "Rahustavad teed, palderjan on abilisteks. Psühhoregulatsioon tuleb selgeks saada, et liigseid pingeid maandada. vt. minu Palve-Meditatsioon. Regulaarne füüsiline koormus-trenn õpetab sisemist tasakaalu. Enesekindlust annavad õiged elusihid-eesmärgid ja selle valdkonna soovituslikke printsiipe leiad raamatu "Väljavalitu" Tervisemaja peatükkidest."
Palun täpsustage, kes on raamatu autor. Otsisin seda raamatut ent on ainult sama nimega romaanid. Või on sellel inglise keelne pealkiri?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Jüri O.-M. ja Hanna-Liisa ENNET, "Väljavalitu", 2009.
Parimate soovidega
Jüri O.-M. Ennet