Mängurlus 08.07.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ma olen mängusõltlane ja tahan abi. Olen helistanud 15410 nädal järjest, keegi ei vasta. Olen kirjutanud 2 kirja meilile. Ei vasta keegi. Kuhu ma pöörduma peaks või kust ma abi leiaks?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tallinna Wismari Haigla - tegelevad sõltuvushäirete raviga.
Mängurlus - impulsihäire, tekib võimalus ja proovin. Seega - rahad, rahakaardid mõne lähedase kätte.
Lähedane abiline, usaldusisik.
Päevik ja iga tera paranemise varasalve on oluline.
NB Keegi teine inimest terveks ei tee, ise tuleb tegutseda (sportlane peab ju ise hüppama...treeneri hüplemisest ei ole kasu sportlasele).
Kasiino-mängurlus on nagu kiirlaen - 200% protsenti kaotad.
Päev korraga - täna olen sellest patust prii! ja nii iga päev.
Et probleemi teadvustate, see juba suur samm õiges suunas.
Mida suurem on eesmärk, seda paremat tervist me vajame. Tugevdage rõõmuga tervist!
Head harjutamist.
Jüri O.-M. Ennet