Ampulli paigaldus 31.01.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.küsimus selline,et elukaaslane on nagu tsükli joodik,väidetavalt käis endale ampulli panemas.pidi 3päeva olema kaine,enne kui süsti sai ja nagu väitis et süst tehti kaela.nüüd on sellest 3 nädalat möödas ja joob jälle nagu poleks ta kuskil käinud.on ikka mingid kõrvalmõjud näha?tekib kahtlus kas ta üldse käis,kuna pole mingit kõrvalmõju märgata,ega hakkanud tal ka joomisega paha??

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Iga mees/naine teeb end terveks ise.
Kindel otsus, et praegusest hetkest ei tilkagi ja nii elupäevade lõpuni.
Tabletid, ampullid, süstid on abivahendiks.

Kas ta hoolib perest või on siis poolik tähtsam - selles on küsimus. Jutt ei aita, et homsest alustan jne. Alustada tuleb käesolevast hetkest.
Kas poolik või ...? Nii lihtne see ongi.

Mõni arvab, et kohe ja ise - nii pole võimalik. On. Mehed on mehesõna öelnud ja päevapealt karskuse rajale läinud. Rajal püsinud juba 25 ja + aastat. Saab küll!

On nemad saanud, saad ka sina - kui endale mehesõna annad. Muidu lõpetad putka taga ...
Ole meheks!
Jüri O.-M. Ennet.