Einsaa iseendast aru 04.10.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tihti masendunud
Vahest 1kuujooksul 8-9korda
Kartus et inimesed soovivad ainult halba
Ja seda isegi oma sõprade poolt
Liigne usalduse puudus vms eioska öelda
Põhiline on,et mõtlen pidevalt mis on elu mõte

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Mõtlemine on hea, elumõtte selgitamine on ka hea. Aga nende küsimustega liigne tegelemine ei ole hea. Kõike peab ikka parasjagu olema.
2) Liigsetest mõtetest aitab vabaneda Psühhiaater. Psühhiaatri vastuvõtule.
3) Enne seda:
Inimene on sündinud siia Maailma selleks, et olla Õnnelik. Iga tera Õnne varasalve tuleb kasuks. Ja neid teri on Ilmamaal palju, neid otsi, leia ja kasuta. Leia enda andekus ja kasuta seda oma elurajal Õnnemägedele minemisel.
4) Korralik puhkus, une arvelt ei võta.
5) Minu Palve esimene samm - vt eelnevatest.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet