kust leiaksin abi arvutisõltlasele, et teda aidata 23.05.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kust leiaksin abi oma 20. aastasele pojale, kes on arvutisõltlane.
Kuidas saaskin teda aidata?
Ei lähe tööle, ei suhtle perekonnaga ega laiemalt teiste inimestega.
Ei suuda isegi mõneks tunniks tulla ärkvel olles arvuti äärest ära.
Ei hooli enda tervisest ega välimusest.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Probleem võib olla laiem nö puhtast arvutisõltlusest.
Ei õpi, ei tööta, ei suhtle jne.
Psühhiaatri jutule. Kui ta esimesele visiidile mingil põhjusel kaasa ei tule - käige üksi ja koos Psühhiaatriga teete edaspidise tegevuskava.
Jüri O.-M. Ennet