Käitumine ja Meeleolu muutus. 24.04.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen väga tihti närviline ning meeleolu muutus ka et ei suuda vahepeal ka töö juures asjadele keskenduda või kui ka kodus olen et elukaaslane ka räägib et minu käitumine on koahti imelik minu pilk on teistsugune ja kordan asju et ei jää ka väga midagi meelde.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Oma psühhiaatri jutule (või selle haigla dispanserisse, kus teie andmed olemas). Siis saab asjast parema ülevaate, õige diagnoosi ja soovitused.
Kapitaliühiskond on karm: kastisüsteem (Vana-India) ja sama ju kaasaegne klassisüsteem (Pirukaga lisaväärtuse saajad ja pirukata palehigis töötajad).
Seega - tuleb võideldes end tugevamaks harjutada ja siis suudab inimene ka enda sotsiaalsete õiguste ning ühiskondliku õigluse eest võidelda. See on asja tuum.
Inimese terviseressursid on suured - TEGUTSEGE.
Minu Palve - saate kohe repertuaari võtta ja iga päev teha. Aitab. Isiklikult teen seda iga päev ja aastakümneid. vt ka varasemaid mõtteid.
Igast murest saab üle!
Jüri O.-M. Ennet