remeron 08.03.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

TERE!
Ehmusin, kui lugesin, et keegi on remeroni võttes 20 kg juurde võtnud. Kuidas on lood tegelikult, milline toime on remeronil organismile. Olen võtnud 4 päeva aga isu tekitajaks ma teda kyll ei soovi. See niigi hea.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kas Teid huvitab enda probleemide lahendamine või siis teiste inimeste kehakaalu muutus?
Remeron reguleerib meeleolu (antidepressant), korrastab ainevahetust (ja mõnedel tõstab ka kehakaalu, juhul kui kehalist aktiivsust eirata), soodustab ka hästi und. Need toimed ei ole kõigile ühetaolised ja raviarst soovitabki Remeroni kui on vaja meeleolu, energiat ja und korrigeerida.
Isu ei ole maailma tätsaim küsimus (kui näljaperioodi riigis ei ole), selleks tätsaks asjaks on elurõõm, tervis, töövõime.
Elurõõmu soovides,
Jüri O.-M: Ennet