Ema nutab 15.03.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Minu ema röögib sisuliselt 24 h ,ja seda juba umbes kaks kuud .Ravimiteks saab salymbra 2tbl,retril 2tbl ,ketipinor 2tbl. Mitte midagi ei aita. Dementne ta küll ei ole Inimesi tunneb ,nimesid mäletab . Juurde on tulnud jube söömine ja kohvi joomine.Korraga joob pool liitrit ja vähemaga ei lepi.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Võimalusi mitu. Kui "röögib", siis ju ikkagi mingi oluline probleem tema jaoks on:
1) valud-vaevad, kehalised haigused teevad vaeva;
2) tahab suhtlemist, tähelepanud;
3) mõni psüühikaprobleem tingib selle.
Keegi tohter ju rohtu kirjutanud - jätkata koostööd.
Midagi peab muutma, muidu ju midagi ei muutu!
Lahendid on kindlasti olemas.
Jüri O.-M. Ennet