Ärevus ja kehalised sümptomid 06.02.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere

6 päeva tagasi hingasin tööl suures koguses saepuruplaadi tolmu sisse.Peale seda tekkisid ülekeha torked ja halvas kogu keha.Emos sain abi ja sain koju.Nüüd on sees ärevus mis ei lase hingata ja need on kestnud terve selle aja isegi koos rahustiga.Kurgus poomis tunne mis ei lase süüa.Jääks kurku kinni.Magama jäämine on ka raskendatud.Kas mõistlik oleks AD kuur peale panna sest praegu ei jõua midagi teha füüsiliselt.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Apteegi vabamüügist Melatoniin ja seda üks tabl õhtul üks tund enne und.
Jalutuskäigud - see puhastab kopsud ja rahustab.
Kodus teha kuristamisi sooja veega: rahustab närvisüsteemi ja puhastab hingamiselundeid.
Edaspidi tööl ikka kaitsevahendid- respiraatorid.
vt. eelnev vastus - minu Palve - super, ise teen seda iga päev ja üle 30-aasta.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet