7 aastane poiss hakkab kergelt nutma 17.04.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mure selline et poisslaps kes saab suvel 7 hakkab kergelt nutma. Vahel lasteaias ja siis kui keegi häält tõstab. Kas peaksin pöörduma psüholoogi poole.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mida lasteaiatädi ja mida logopeed oma kogemuste põhjal pakub?
Kehaline aktiivsus tugevdab nii keha kui ka vaimu!
Selgitada, et igaüks meist on mingis valdkonnas teistest tublim ja sa ei pea kõikjal ja alati esimene olema. Sina oled tulbil ..., milles sa ise tahad tubli olla.
Mängige temaga ja julgustage.
Une eelne muinasjutt või muu kaunis vestlus.
Tehke kehalisi harjutusi koos - ilus eeskuju ja kulub Teilegi ära. Loomulikult laps omas võimekuses.
Olge rahulik, rahuneb ka tema.
vt varasemaid ja sealt saate veidi lisa.
Lurich oli pisipoisina nõrgukene, hakkas harjutama, sai maailma parimaks nii maadluses kui ka raskuste tõstmises. Suutis tema suudab ka Teie Poiss!
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet