Antidepresantide mõju mehele 30.10.16 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Olen tarvitanud Alventa antidepresante 7 kuud ning nüüd planeerime naisega rasestuda. Kas nende ravimine võtmine võib kuidagi rasestumist ning edasist protsessi mõjutada (lapse areng jne).

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mehe seemnerakud uuenevad täieliselt nelja (4) kuu jooksul.
Mida puhtam seeme, seda parem.
Organismil on palju kaitsemehhanisme, et seemnevilja ladu kvaliteetne hoida, aga ...
AD võtmine ja Harjutused (vt ristkülik diagonaaliga raviprintsiipi) kohe tänasest ja seega rohi kaob, harjutused (vt) jäävad, ...
Ega kohesel rasestumisel ka maailm uppi lähe, aga..
Harjutamine teeb Meistriks, paraneb seemne kvaliteet. Minu Palve-harjutus parandab väike-vaagna elundite verevarustust ja seega kasulik nii tulevasele emale kui ka isale. ...Kasulik ja vajalik istuva eluviisiga inimestele.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet