Kergesti vihastamine 07.02.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mida teha, kui lähen millegi peale vihale ja ei suuda ennast kontrollida ja ütlen vihahoos sõnu, mida pärast ei mäleta? Vihastun kergesti, armukadedus mehe sõbrannade vastu ka suur. Nutma olen ka viimasel ajal kergesti hakanud. Tulekul ka laps ning ei tea, kuidas enda närvid korras hoida.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Naistearsti juures regulaarne kontroll.
Jalutuskäigud iga päev koos abikaasaga.
Mehel ei ole sõbrannasid vaja, temal on aeg ja kohustus Lapse eest hoolitseda, kes praegu emaüsas varjul.
Mehele öelda, et aeg on mehistuda, poisiiga on nüüd möödas. Nüüd on kohustused.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet