Autism täiskasvanuö 22.10.16 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,
Tunnen huvi autismi diagnoosimise vastu täiskasvanutel. Kas selline asi on võimalik ja kuhu pöörduda / millised sammud peaks ette võtma ?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Selle valdkonnaga tegelevad Psühhiaatrid.
Tavaliselt autismi-spekter (mõiste lai ja siia alla mahub palju) avaldub juba koolieelsel perioodil. Siis tegelevad lapsega eripedagoogid, logopeedid, psühhiaatrid, lapsevanemad.
Täiskasvanu - ikka psühhiaatrist alustada.
Kirjandust internetis hulgi - sealt teadmisi.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet