Mul on vist stress? 14.05.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ma 2rritun kiiresti ja ma ei oska ennast kontrollida,Kui kool algas siis ma ei saanud kiiresti joosta nagu varem vaid ma vasisin kiiresti ara,ennem nii ei olnud ja ma olin mures. Ma muutun kiiresti narviliseks ja tahan kallale kippuda vahepeal. Algul ma ei saanud magada kah 66siti,tousin kiiresti ules aga nuud saan. Sobrad on mu peale juba vihased et mis mul on viga ja nii,ma saadan neid igale poole aga ma ei oska seda kontrollida...Ma tahaks normaalseks tgasi saada.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Räägi probleemist Emale/ Isale ja koos leiate mitmeid lahendeid. Mitu pead on ikka mitu!
2) Korralik puhkus ja õige päeva- ja öörežiim. Une arvelt ei võta.
3) Sportlik tegevus - terves kehas rahulik psüühika.
4) Koolivaheaeg ka tulemas, siis puhkust ja vaheldust rohkem.
Saad sellest probleemist lahti!
Rõõmsat sportimist soovides,
Jüri O.-M. Ennet