Mälu on segaduses 20.05.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Mul viimasel ajal väga suured segadused, nimelt ma ei tea, mida ma teen, ükskord olevat ma õues käinud, aga ma ei mäleta sellest midagi, teinekord räägin unes igasuguseid asju, mis pole olnud, teinekord tuigun ja ma ei tea, mida ma räägin või mida ma rääkinud olen, mul on kõik ähmane. Mis aitaks?
Ette tänades.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Eelkõige korralik puhkus.
Kindlasti psühhiaatri jutul käia ja ühiselt lahendeid leida.
NB Kõik tervisliku eluviisi rakendused tulevad kasuks. Minu Palve-Meditatsiooni esimene samm vabastab lisapingetest, parandab aju verevarustus.
Suvevaheaeg on ka tervise parandamiseks-tugevdamiseks väga hea periood.

Rõõmsameelsust soovides,
Jüri O.-M. Ennet