Kontrollimisevajadus - kuidas ma saan ennast aidata? 27.04.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ma kogu aeg kontrollin, kas mu lähedased inimesed hingavad. Kontrollin kas kass on ikka toas.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Räägi sellest lähedastele, et see sind vaevab Jagatud mure on juba poole väiksem. Õhtul loe mõnda toredat muinasjuttu või lase seda emal7isal endale lugeda. See rahustab.
Käi sõpradega mängimas.
Õhtul tee minu Palve-meditatsiooni harjutust, esimene samm. (vt otsinguga eelnevast). Teen seda ise ka iga õhtu ja hästi mõjub, rahustab.
Peale vanaisa surma on ikka muresid, aga see läheb mööda. Kindlasti läheb mööda!
Parimat soovides,
Tohtrionu Jüri