ei oska midagi peale hakata 30.09.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere,
olen juba kaks kuud järjest iga nädalavahetus tarvitanud extasy-t-ma saan nagu peas aru, et ma teen valesti ja mõtlen küll, et enam ei tee, aga mu teod ei räägi sama keelt,sest see jätkub.
sellega seoses on kogunenud hunnikute viisi valesid lähedaste inimestega.
ma ei tea mida teha või kuidas olla.
mõistus ütleb juba pikemat aega,et vajan abi.
aga miks ma seda siis otsima ei lähe?
kas mul võib olla tekkinud sõltuvus? ja kuidas saaksin ennast aidata?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Sõltuvuseussike on juba liigselt lähedal. Ise toime ei tule. Psühhiaater aitab. Kõik tervislikud elukombed tulevad kasuks. Saatekirja vaja ei ole.
Vaja tegutseda ja KOHE!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet