Kuidas saada üle mehest? 26.05.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kuidas saada üle mehest, kes ei taha enam sinuga koos olla? Kui sina aga muutud juba ahistavaks ja suitsiidiliseks?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Iga inimene otsib endale eluseltsiliseks-elukaaslaseks rõõmsameelset, optimistlikku, sportlikku, sihikindlat, tervisliku toonusega ja tervisliku väljanägemisega inimest. Selles suunas tulebki end kujundada - endal rõõmu küllaga ja siis saab seda rõõmu ka eluseltsilisele kapaga jagada.
Anda saab seda, mis endal on! Andmise (rõõmsameelsuse jms. andmise) rõõm on maailmas suurimaid. Kes aga saamise peale maias on, turumajanduslikult suhtleb, siis on järjekordne kriis käes - suhtluskriis (lisaks ühiskonnas taustaks olevale majandus- ja finants "depressioonile").
Elusihid paika, küll siis ka muud asjad õigesti kulgema hakkavad.
vt. Tervisemaja suuniseid minu raamatust "Väljavalitu".
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet