Psühhiaatrid Eestis 22.11.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tervist,

Sooviks teada saada milliseid psühholooge ja psühhiaatreid Eestis on.
Kas on kedagi, kes lisaks eelmainitule tegelevad ka hingamiste ja liikumistega,
somaatilise psühholoogiaga- tuues ja arvestades ravis inimese kui tervikuga.
Ehk kuidas saaks leida praktiseerijaid nende kogemuste, hariduse ja käsitluse baasil?

Aitäh!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatreid üle saja ja psühholooge ka.
Tervishoiuasutuste juures on neid (vt. haiglate-dispanserite kaudu) ja erapsühhiaatreid on, erapsühholooge on (vt. interneti otsinguga).
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet