Argofan 11.07.09 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Sooviksin teada, kas argofani tarvitamine loob sõltuvust? - perearst kirjutas välja ja soovitas kasutada pooleaasta jooksul kaks korda päevas. Tahaksin selgelt teada, kas ohtu tarvitamisel on või mitte, kui on, siis milles seisneb, äkki prooviksin tulla toime ilma selleta, kuigi perearst väidab, et ise hakkama ei saa.
Lugupidamisega,
Julia

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Miks ta seda rohtu kirjutas? Milles tervisehäire? Rohi on abivahend ja selle võtmise käigus on vaja harjutustega organismi tugevdada, et rohtu vaja võtta ei oleks. Keegi ei tea ette, et 2 kuud või veidi enam. Kui kõik on kahe kuuga korras (koos harjutustega), milleks siis veel rohi AD. Seda ei saa nii pikalt AD puhul ette öelda. Sportlik eluviis, õige töö-puhke vahekord, harjutused.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet