Mis tast saab? 05.02.09 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!Naabrimel on deprekas,kasutab mingeid antidepressante,vahel tundub,et on kusagil kaugel ära,aga teeb hirmsasti trenni ja kangutab lausa raudkangi.Mis tast saab nii,on see hea,mis talle tekkida saab nii ja on ta teistele ka ohtlik?Aitähh

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kiitke naabrimeest, et trenni teeb. Kiitus kulub nii kiitust jagajale kui ka selle saajale ära. Rohu asju ajab ta oma tohtriga ja saab sealt juhiseid.
Ohtlik ta teile ei ole. Võite isegi lähisuhtes olla. Tore, et kaainimeste murest mõtteid mõlgutate, kaasa tunnete.
Igast murest saab üle!
Parimat,
Jüri O.-M. Ennet