kuidas vabaneda xanasist 15.09.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!!! Olen tarvitanud juba üle 2aasta xanaksit ja tegelikult Zolofti ka,aga umbes pool aastat tagasi tundsin ennast hästi ja arst arvas et peab hakkama ravi lõpetama,jätsin maha zolofti võtmise ,aga xanaksist lahti ei saa ja nüüd ma juba valetan ka arstile ,et võtan uuesti zolofti ka ,sest muidu ta ei kirjuta mulle xanasit,teen teie meditatsiooni harjutusi,aga ikka tulevad paanikahood,eriti hommikul niikui xanaks võtmata on paanikahoog kohal ja kui ma kiiresti ei võta siis olen varsti kiirabis lämbumas,infarkti tundes ja kõhuvalus. Olen proovinud ka nii et võtan ainult zolofti,aga see ei aita ,ikka xanaksit vaja,olen narkomaan vist ja lootusettu,vähemasti mulle tundub nii,kuigi olen alles 31 aastane. Mis küll asendaks seda xanaksi sõltuvust,narkomaanidel on metadoon välja mõeldud,ehk on mullegi midagi.........OLETE MU AINUS LOOTUS,tänan teid ette!!!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Xanax tuleb mõne muu rohuga (neuroleptikumiga) välja tõrjuda. Millisega, seda saab öelda psühhiaatri vastuvõtul.
Harjutusi rõõmuga edasi teha.
Lahendid on olemas.
Vastuvõtule.
Parimate sovdega,
Jüri O.-M. Ennet