Mõtted 11.08.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere . Mul hakkasid sundmõtted 4 aastat tagasi , alguses olid need mingi paar kuud siis jälle pool aastat vahet , nüüd juba peaaegu aasta need kestnud .
Asi selles , et enam ei suuda elada niimoodi , segavad igapäevast elu . Psüholoogi juurde ka ei taha minna, kuna ei soovi nendest kellegagi rääkida .
Olen üritanud trenni teha ,palju liikuda , et tegevuses olla , aga need tulevad ikka tagasi . Täiesti haige inimese tunne on . Mis oleks lahendus ?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatri vastuvõtule, tema aitab.
Lahendid olemas.
Kõike head soovides,
Jüri O.-M. Ennet