mõtted surmast 22.10.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kui paljudel ärevushäire all kannatavatel inimestel kutsub surmahirmu esile ärevus,siis minul tuleb ärevus peale kui mõtlen surmast,et elu pole igavene.See mõte on kujunenud sundmõtteks ja häirib minu elu.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Aktiivset elu elades, eesmärgitatult liikudes, sõpradega suheldes tulevad aktiivse elu mõtted. Surmaga tegelevad surijad, poliitikud-sõdalaste teistesse riikidesse suunajad-sõdurid, arstid, usumehed ja seda on juba küllaga.
Kui aktiivne elukorraldus veel ei ole piisav, siis psühhiaater aitab tohtrirohuga neid pingeid maandada.
vt. ärevushäirete ja sundmõtete-hirmude alaseid varasemaid soovitusi.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet