paanika 01.03.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ootan järjrkorda ühe eriarsti juurde, ei tea isegi mida kardan kas vastust uuringule või mida aga on tekkinud lausa paanika ses suhtes. Ei saa enam magada ja tunnen endal juba kõiksugu vigu küljes olevat. Kas seda saab kuidagi pidurdada? Üks küsimus veel kas närvilisusest võib tekkida kurku selline mõrkjas nagu mingi rohu maitse?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui valgusfooris on punatuli, kas siis paanitsete? Teil ju hea meel, et liiklus on reguleeritud. Olge rõõmus, et eritohtri jutule saate ja sealt saadavat "valgusfoori" infot siis kasutada saate.
Rahustavad kehalised harjutused, rahustab piisava pikkusega uni, rahustab probleemi pihtimine (rääkimine kellelgi Autoriteedile).
Ja eriarst lohutab Teid ka.
Elus - järelikult õnnelik! Kuidas edasi tegutseda (saate selgitust eriala tohtrilt) - veelgi õnnelikum selle teadmise rakendamisega.
Naerata ja elu naerab vastu!
Mona-Linda naeratust soovitades,
Jüri O.-M. Ennet