2 aastasel saab varsti 3 on suur kartus ja paanika hood- 01.06.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Sooviksin nõu saada mida teha mul on 2aasta ja 10 kuu vanune laps tall on paanika hood siis kui ma eemal olen ja võõras inimene tuleb kuskilt. Autosid ka kohati kardab. Mida ette võtta kuhu minna.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Eelkõige Teie Rahu ja Rahulik käitumine. Enda sisemine rahu kiirgab ka Lapsele.
Kehaline kontakt-kallistamine rahustab (kohati individuaalne, jälgi, et Lapsele ikka meeldib).
Väikelaste osas soovitan minna lastepsühhiaatri jutule - vajadusel.
Jüri O.-M. Ennet