Enesetapu mõtted. 14.02.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Sellised mõtted on mul olnud juba teismelise east alates. Kuid need läksid üle nagu ka peeglis halvustavalt vastu rääkiv hääl.
Nüüd on need mõtted tagasi tulnud, kuna teeb elu läbi ulatuslikke muudatusi. Kindlasti usun, et need muudatused on head lõppkokkuvõttes, kuid iseenesest on kõik muutused rasked (firma pankrotistumine, isikliku suhte kriis, kõrghariduse omandamise lõppfaas jne). Olen olnud alati väga aktiivne inimene ja nüüd on probleem keskendumise ja oma tegemiste nautimisega.
Ei oska kuskile pöörduda.
Tean, et enesetapp oleks probleemide eest põgenemine, kuid nendega tegelemiseks pole enam jõudu.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

"Häältemasinat" ja meeleolu saab korrigeerida - head ravimid olemas, tervislikud eluviisid kõigile käepärased, psühhoregulatsioon jõukohane, kehaline aktiivsus on vaid ettevõtmise asi, korralik puhkus - ainult puhka.
Terakene siit ja teine sealt - nii see tervise viljasalv uudse(tervise)viljaga täitub.
Algatuseks - psühhiaatri vastuvõtule.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet