depressiivne psühhoos 04.06.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

kipun aegajalt depressiooni langema ja masendusse ,tekivad kontrollimatud psühhoosi hood selle vaibumisele enesetapu mõtted, vahel haun neid ka erilise põhjusetta ,mida teha?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Esiteks, mureaur välja lasta. Psühhiaater aitab, vt. minu varasemaid soovitusi.
Teiseks, leida põhjused ning neid siis muuta.
Kolmandaks, muutuda ise - karastuda, tugevneda.
Neljandaks, leida oma elu peasihid ja siis selles suunas rõõmuga "purjetada."
Elu on ilus - arene ise ning aita teisi.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet