närvilisus 07.04.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere! olen 18 neiu ja mul on dignoosiks pandud sügav depression. olin 5 aastat tagasi haiglas enesetapu katsega. Vahepeal oli kõik korras kuni viimaste kuudeni.Kõik hakkas sama moodi pihta,närvilisus,enesetapu mõtted,ja nutmine ei millegi pärast.ja küsimus siis selline et kas on mingeid ravimeid mis aitaks mind tasakaalu tagasi tuua?
ma ei tea enam kelle poole pöörduda,perearst soovitas minna psühholoogi juurde aga kuna mind pole see aidanud ja mu psühhiaatrit ka enam tööl pole. kelle poole pöörduda? ma ei usalda kõiki arste aga ma tean,et vajan arsti abi ennem kui jälle lollusega hakkama saan

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatreid palju ja hea ettevalmistusega. Kindlasti leiab igaüks ka selle õige ning enamikel juhtudel on "klapp" juba esimese tohtriga.
Tänapäeval on ka uusi rohte ning sellest murest saab kindlasti lahti.
Kui arsti juurde pääsemise järjekord suht-pikk, siis küsida registratuurist võimalust kohtuda valvetohtriga.
Kohe tohtri jutule ning saabki kergendust ja tervise tagasi.
Kohe!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet