jälle ärevushäired 21.08.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,
Olen võtnud ad nats üle 3 kuu,oli juba enamvähem normaalne olla,kui järsku tulid jälle tagasi ärevushäired.Hommikuti on eriti nigel tunne,just siis kui üles ärkan,mind haarab meeletu hirmu tunne just kui hakkaks ära minestama.Võtan siis kähku 0,25 xanaxit.Elu on praegu korras mingeid suuri probleeme ega pingeid ei ole.Millest küll see olla võib?Kas peaks ad annust suurendama?Tänan.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

vt. minu selgitusi: ristkülik diagonaaliga, teised ärevushäire kohta kirjutatu. Paranemine käibki laineliselt, mitte lineaarselt. Tagasilöögid on kohati loomulikud. Teie raviarst annab kõige asjakohasemaid juhiseid.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet