Amfetamiini tarbimise tagajärjed. 02.11.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tarvitasin ametamiini umbes 4 ööpäeva tagasi ( eelnevalt kasutasin seda1,5 aastat tagasi kuid viimasel ajal olin puhas). Siiamaani ei suuda õieti süüa ning on ärevushäired vahepeal. Käed värisevad ning üldpildis on masendav olla, vahepeal läheb kõik korda, kuid siis jälle kõigub meeleolu masendavaks ja kõik, mis on halvasti, võimendub. Kas selline asi on normaalne ja kas see siiski läheb mingi aja möödudes üle? Või jääbki see püsima?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Aitab:
1. otsus, et selliste asjadega enam ei tegele. Lubamine endale, Tõotus.
2. "Ei kahjusta, vaid tugevdan end!" - printsiibil elamine. Tugevdamine algab kehast ja siis sotsiaalse käitumise (rolli) harjutused, psüühilise edendamise ning hingelise rahu harjutused. Päevik on abiliseks. Aita oma sõbrad-tuttavad narkotsirjalt tervisliku elu radadele - teisi aidates muutud ise eneskindlaks-tugevaks.
vt. minu raamat "Väljavalitu" Tervisemaja valdkonda.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet